Neviditelný sprej na opalování OF 50
Dejte sbohem mastným a hutným opalovacím krémům, které vám na pokožce udělají bílé mapy. Otevřete svou náruč neviditelnému a lehkému opalovacímu krému. Neviditelný film na pokožce poskytne okamžitou a dostatečnou ochranu před slunečním zářením. Díky voděodolnému složení si můžete užít plavání podle libosti, spálená záda vám nehrozí. S obsahem vitamínu E. Neohrozíte ani mořské živočichy, složení je z 84% biologicky rozložitelné a neobsahuje ani mikroplasty. A protože plasty nemáme rádi ve složení ani v obalu, 95% láhve krému je vyrobeno z recyklovatelného materiálu. Šetrný k pokožce i přírodě: NIVEA Neviditelný sprej na opalování OF 50.

Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí Protect & Bronze OF 30
Dopřejte si pocit dokonale hnědé pokožky. Bez spálení, bez podráždění. Složení voděodolného oleje s kombinací UVA a UVB filtrů zajišťuje spolehlivou ochranu ihned po nanesení. Obsahuje výtažky podporující tvorbu melaninu, které při pravidelné aplikaci napomáhají zhnědnutí pokožky. Navíc neobsahuje žádné samoopalovací látky. Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána. A složení? To respektuje oceány - je z 84% biologicky rozložitelné a neobsahuje UV filtry octinoxate a oxybenzone. Zároveň je lahev tvořená z 95% z recyklovaného plastu. Zapomeňte na samoopalovací mléka, nepřirozenou barvu, ale dejte šanci přirozenému opálení: NIVEA Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 30.

Mléko po opalování prodlužující opálení
Užívejte si bronz ještě dlouho po návratu z vaší dovolené! Zvláčňující mléko po opalování pokožku zklidní, intenzivně hydratuje až po dobu 48 hodin. Zanechává pokožku hebkou a zabraňuje jejímu loupání. Zároveň obsahuje organické bio aloe vera a extrakt látek podporujících tvorbu melaninu. Díky tomu zůstane pokožka při pravidelné aplikaci déle opálená. Nemastné a nelepivé složení se rychle vstřebá. Dlouhotrvající krásně bronzovou barvičku vám zajistí: NIVEA Mléko po opalování prodlužující opálení.

Soutěžte o 5 balíčků s těmito třemi produkty NIVEA SUN.

Zařaďte se do slosování odpovědí na jednoduchou otázku.

Opalovací výrobky NIVEA SUN chrání vaši pokožku:


Slosování proběhne 30. června 2022.