ZÍSKEJTE POUKAZ NA NÁKUP ZBOŽÍ LITEX
V HODNOTĚ 1000,- KČ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

LITEX je oblíbený český výrobce, který nabízí oblečení, plavky a spodní prádlo. Všechny tyto produkty vynikají kvalitními materiály, precizním zpracováním a módním designem. Společnost LITEX si dává záležet na maximálním komfortu při nošení. Nabídka je určena ženám i mužům, kteří si zakládají na pohodlném a módním oblečení.

Sportovní oblečení LITEX je velice pohodlné, moderní a hlavně navržené pro pohyb. Nabízíme Vám obrovský výběr vysoce kvalitního pánského, dámského i dětského sportovního oblečení. Díky používání funkčních materiálů oblečení dobře saje pot a je příjemné na dotek. V našem sportovním oblečení se budete cítit skvěle při jakémkoliv sportu, ale i při volnočasových aktivitách.

Patrně nejoblíbenější jsou dámské plavky LITEX jednodílné nebo dvoudílné. Velkou výhodou je skutečnost, že můžete kombinovat různé velikosti kalhotek s podprsenkou dle potřeby. Také pánské plavky LITEX stojí za pozornost. Pánové pozor, do módy se opět vrací klasické pánské plavky.

Pořiďte si OBLEČENÍ LITEX

Servis přímo od výrobce na www.litex.cz.

Vyberete ty pravé vánoční dárky pro vaše blízké. Tipy na dárek DÁRKOVÝ ŠEK LITEX.

HRAJEME O POUKAZ na nákup zboží LITEX v hodnotě 1000,- Kč dle vlastního výběru.

Pro zařazení do slosování stačí správně odpovědět na následující otázku:

KDE LITEX NAVRHUJE A VYRÁBÍ SVÉ PRODUKTY?



Slosování proběhne 16. prosince 2019.

Odesláním formuláře stvrzuji svůj souhlas s využitím osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a s ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů.