SOUTĚŽ O PLAVKY LITEX DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli, zpočátku jako výrobce dámských, pánských a dětských plavek, ale již po roce byla na trh uvedena kolekce oblečení pro fi tness. Postupně se začal sortiment výrobků dále rozšiřovat směrem k oblečení pro volný čas.

V současné době se výhradně v České republice, bez podílu zahraniční kooperace, šijí stovky modelů plavek, plážového a sportovního oblečení.

Kolekce plavek sledují vždy aktuální módní trendy a optimálně řeší kompromis mezi co nejvyšší kvalitou a odpovídající, ale pro spotřebitele přijatelnou cenou.

Podle střihu si vybere spotřebitel z plavek jednodílných, dvoudílných, klasické a stále hitové bikini s jednoduchými trojúhelníky, podprsenky košíčkové, s kosticemi, push-up, s vyjímatelnými vycpávkami, kalhotky klasické, snížené, vykrojené, tanga, s nohavičkou, koupací boxerky i šortky … U dvoudílných plavek je samozřejmostí variantní systém puzzle, kdy je v daném dezénu látky nabízeno více druhů kalhotek i podprsenek a zákaznice si nakombinuje střihy i velikosti podle vlastní potřeby...

Nová značková kolekce plavek LITEX pamatuje nejen na trendové aspekty a současnou retro inspiraci, tentokrát především v 80. letech minulého století, ale také na střihy, které napomáhají tvarování siluety (popřípadě skrytí drobných nedostatků).

Získejte zdarma plavky LITEX!

Pro zařazení do slosování stačí správně odpovědět na následující otázku:

Od kterého roku působí LITEX na trhu?Slosování o dárkový poukaz na plavky dle vlastního výběru proběhne 30.4.2019.

Odesláním formuláře stvrzuji svůj souhlas s využitím osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a s ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů.