STOP NEDOKONALOSTEM!

Čistá a regenerovaná pleť již za 7 dní
Problematická pleť je věčné téma, neboť se může objevit kdykoli během našeho života. Projevuje se tvorbou nadbytečného mazu, černých teček a různých pupínků. To vše kazí náš vzhled a nepřidá ani na psychické pohodě. Chcete-li se těmto nepříjemnostem vyhnout, vsaďte na řešení, které nabízí NIVEA v podobě produktové řady DERMA Skin Clear, vhodné pro ženskou i mužskou pleť.

NIVEA Čistící pleťový gel Derma Skin Clear efektivně vyčistí pleť i hluboké póry a zamezí tvorbě nových pupínků.

NIVEA Čistící pleťový peeling Derma Skin Clear čistí zanesené póry, redukuje nepříjemné vřídky a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Složení je šetrné k pokožce, nevysušuje a můžete jej použít na pleť obličeje i další problematické partie celého těla, například dekolt či záda.

NIVEA Čistící pleťová voda Derma Skin Clear pomáhá redukovat přebytečný kožní maz a zároveň pleť hydratuje. Složení obnovuje rovnováhu pleti, přičemž neucpává póry, takže si můžete dlouhodobě užívat svěží a čistý vzhled ošetřované pleti.

NIVEA Noční exfoliátor Derma Skin Clear s AHA, BHA kyselinami a niacinamidem aktivuje proces obnovy pleti. Díky tomu viditelně redukuje vřídky, černé tečky a další nedokonalosti pleti a zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Tento přípravek má nejkoncentrovanější složení z celé řady, obsahuje až 8% komplex účinných látek, přesto jej můžete bez obav používat každý den.

Na balíček se můžete těšit, pokud odpovíte na otázku:

Kdy si čistíte pleť?

Slosování proběhne 31. května 2024.