HRAJTE O 10 BALENÍ LETOŠNÍCH NOVINEK OD CORNY, KAŽDÉ V HODNOTĚ 1.500,- KČ!

Pro všechny z vás, které chtějí být stále pyšné na svou postavu a vypadat skvěle, ale nechtějí se vzdát chutného potěšení, máme perfektní řešení: naprostou novinku na českém trhu CORNY ZERO. Cereální tyčinky bez přidaných cukrů* a stále plné chuti. SKVĚLÁ CHUŤ MŮŽE BÝT I BEZ VÝČITEK!

Benefity:

  • BEZ přidaných cukrů*
  • Menší porce (20g) s velmi nízkým kalorickým obsahem (pouze 65 kcal**)
  • BEZ palmového oleje, BEZ konzervantů, BEZ přídavku barviv
  • až 36% celozrnných cereálií
  • Certifikace Kakaa Rainforest Alliance

* Bez přídavku cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
** 65 kcal - mléčná čokoláda, 65 kcal - bílá čokoláda, 70 kcal - lískové oříšky CORNY

CORNY ZERO Čokoláda

Milujete čokoládu, ale zároveň se snažíte udržovat v kondici? CORNY ZERO s mléčnou čokoládou je pro vás ideálním řešením. Cereální tyčinka v menší porci (20 g) obsahuje pouze 65 kcal a je zcela bez přidaných cukrů*.

CORNY ZERO Lískové oříšky

Nikdo by se neměl vzdávat chutné svačinky. Dokonce ani ten, kdo se snaží udržovat v kondici. CORNY ZERO s lískovými oříšky obsahuje 37 % celozrnných cereálních vloček a je zcela bez přidaných cukrů*. Tyčinka plná skvělé chuti má pouze 70 kcal!

CORNY ZERO Bílá čokoláda

Pokud máte rádi bílou čokoládu, tak si tuhle tyčinku určitě zamilujete. Cereální tyčinka s bílou čokoládou skvěle chutná, ale zároveň je bez přidaných cukrů*, takže si ji můžete dopřát zcela bez výčitek! Navíc má pouze 65 kcal!

Hrajte o 10 balení letošních novinek od CORNY, každé v hodnotě 1.500 Kč!

Pro zařazení do slosování stačí správně odpovědět na následující otázku:

Kolik příchutí novinky CORNY ZERO si můžete od září zakoupit v obchodech a jaké to jsou?Slosování proběhne 31. října 2021.