Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli, zpočátku jako výrobce dámských, pánských a dětských plavek, ale již po roce byla na trh uvedena první kolekce oblečení pro fitness. Postupně se začal sortiment výrobků dále rozšiřovat - směrem k oblečení pro volný čas. V současné době se výhradně v České republice - bez podílu zahraniční kooperace - šijí stovky modelů plavek, sportovního oblečení a funkčního prádla.

LITEX dbá trvale o vysokou kvalitu výrobků a zároveň sleduje i aktuální módní trendy. Spojení kvality, módnosti a vysokého komfortu se daří dlouhodobě dosahovat.

Aby byla kvalita výrobků spolehlivě zaručena, šije LITEX z materiálů od renomovaných evropských výrobců, především ze Španělska, Itálie a Francie.

Při sportu a aktivním pohybu, pro které jsou výrobky LITEX určeny, je rozhodující přizpůsobivost pohybu - pružnost a poddajnost oblečení, tento efekt a zároveň vysoký komfort nošení oblečení zaručuje elasticita materiálů. LITEX využívá materiály pouze s obsahem značkových elastických vláken, čímž se také snaží dosáhnout nejvyšší kvality svých výrobků.

Nové kolekce sledují vždy aktuální módní trendy a optimálně řeší kompromis mezi co nejvyšší kvalitou a pro spotřebitele přijatelnou cenou. Pro LITEX je typická velká rozmanitost kolekcí a aktuální nabídka dokáže vždy oslovit široké spektrum spotřebitelů.

 

VÝROBNÍ CERTIFIKÁTY