E-SHOP

SLUNEČNÍ BRÝLE

navigace katalogem Tisk Stáhnout katalog v PDF

Další stránka Předchozí stránka prolistovat katalog
Sluneční brýle 2018
Stačí kliknout Stačí kliknout

Plavky

Již od roku 1991 pro vás vyrábíme plavky LITEX. Vybírejte z našich dvoudílných a jednodílných plavek všech střihů, velikostí a trendy barevných kombinací. Najdete u nás i možnost objednání různé velikosti spodního a horního dílu. V nabídce najdete dámské plavky, pánské plavky, dětské plavky a plážové doplňky. Vybírat můžete z různých kolekcí.

Sexy plavky 2018

Plavky LITEX jsou dokonale funkční, pohodlné a sexy. Z mnoha nádherných barev, motivů i střihů si jistě vyberete. Máte raději praktické sportovní jednodílné plavky nebo se chcete letos pořádně opálit a hledáte nějaké kouzelné dvoudílné plavky, ve kterých vynikne Vaše postava? Na www.litex.cz si můžete vybrat ty nejkrásnější sexy kousky.

Plavky pro každou postavu

Ženská krása je pro nás velmi důležitá, proto nabízíme plavky pro všechny typy postav. Jak pro hodně štíhlé ženy, tak i pro ty s plnějšími tvary. Správným výběrem plavek můžete zmenšit velké poprsí nebo je naopak díky push-up efektu horního dílu zvětšit, zvýraznit boky nebo schovat bříško. Aby Vám plavky dokonale padly, můžete u nás zakoupit dvoudílné plavky s různou velikostí horního a spodního dílu. Specializujeme se i na prádlové velikosti. Bříško jednoduše schováte v jednodílných plavkách. Štíhlý pas zase vynikne v bokových bikinách. Novinkou kolekce 2018 jsou plavky pro plnější tvary.

LITEX plavky pro celou rodinu

Na www.litex.cz najdete široký sortiment českého výrobce s 25letou tradicí. V nabídce naleznete trendy dámské plavky a módní pánské plavky. Pro děti vyrábíme rozkošné dívčí plavky a chlapecké plavky v zářivých barvách. Pánské plavky nabízíme jak v klasickém střihu, tak i oblíbené boxerky nebo koupací šortky. K plavkám si můžete vybrat různé plážové doplňky (šaty a tuniky). Hitem léta jsou plavky s etno vzory a retro plavky.

Slevy na plavky VYHRAJTE HOLICÍ STROJEK HYDRO SILK OD WILKINSON SWORD Firo Tour Litex Aerobic Show Listopad 2018 Penam - Fit den Operativní leasing Mercedes Ria - nenech si nic diktovat Kettler Cyklotur O2 výhody