E-SHOP

JEZDECKÉ OBLEČENÍ

navigace katalogem Tisk Stáhnout katalog v PDF

Další stránka Předchozí stránka prolistovat katalog
Jezdecké oblečení 2017
Stačí kliknout Stačí kliknout

Sportovní oblečení

Již od roku 1991 pro vás vyrábíme sportovní oblečení značky LITEX, které je pohodlné, prodyšné, rychleschnoucí a hlavně navržené pro pohyb. Nabízíme Vám široký výběr kvalitního pánského, dámského i dětského sportovního oblečení.

Ať už je sport Vaší zálibou, anebo se mu věnujete pouze kvůli vypracované postavě, výběr správného sportovního oblečení je velice důležitý. Trička, tílka, topy, mikiny, roláky nebo vesty navržené přímo pro sportování Vám poskytnou nesrovnatelně vyšší komfort.

Správně vypracované sportovní kalhoty, tepláky, legíny, kraťasy nebo sukně Vás neomezují v pohybu. Díky používání funkčních materiálů dobře sají pot a jsou příjemné na dotek.

Správně vybrané sportovní oblečení Vám bude slušet a dodá chuť sportovat. Ať už je vaším oblíbeným sportem běh, fitness, aerobic, zumba, jóga, pilates, piloxing, bodyfit, flowin, TRX, crossbox, jumping, hiking, walking, kolo nebo kolečkové brusle, budete se ve sportovním oblečení LITEX cítit vždy pohodlně a vypadat v něm skvěle!

Barrila - soutěž Dermacol Body Love Program Litex Aerobic Show Listopad 2017 Wasa Operativní leasing Mercedes Alpro Ria - nenech si nic diktovat Penam - Sporty chléb Cyklotur