Skipas Červená Voda

ZÍSKEJTE
CELODENNÍ
SKIPAS
DO SKIPARKU
ČERVENÁ VODA

Nejdelší sjezdovka v Orlických horách

SKIPARK Červená Voda je nejmodernější lyžařské středisko Orlických hor s kompletním zázemím. Areál byl vybudován a uveden do provozu v prosinci 2010. Už během první sezóny si do SKIPARKU Červená Voda našlo cestu více než 70 tisíc lyžařů a dalších zákazníků. Od sezóny 2011/2012 se lanová dráha navíc pyšní luxusní vytápěnou sedačkou s „bublinou“.

Lanovka Červená Voda

Nejluxusnější lanovka v Orlických horách
Dopravu na vrchol Bukové hory zajišťuje zcela nová lanová dráha Leitner, která má jako jediná v České republice vyhřívané sedačky a „bublinu“ . Tuto skutečnost ocení především děti a dámy. Moderní odpojitelný systém, kdy je čtyřsedačka odpojena od vodícího lana, zaručuje nastupování a vystupování za téměř nulové rychlosti v klidu, pohodě a bezpečně. Nejmenší lyžaři do šesti let si lanovku užívají samozřejmě zdarma.

Rozsáhlé parkovací plochy v bezprostřední blízkosti Skiparku, jsou klientům k dispozici zdarma. Před nastávající sezónou byly navíc propojeny schodištěm,

výrazně se tak zlepšila dostupnost areálu z dolních částí parkovacích ploch.Virtuální procházku po areálu, on-line kamery, pravidelné sněhové zpravodajství, kalendář akcí a podrobnosti o veškerých službách a zázemí najdete na www.skiparkcervenavoda.cz. Neváhejte kliknout.

2 vylosovaní výherci získají celodenní skipas do SKIPARKU Červená Voda

Pro zařazení do slosování stačí správně odpovědět na následující otázku:

Kolik zimních středisek v ČR, kromě SKIPARKU Červená Voda,
nabízí luxusní vytápěnou 4 sedačkovou lanovku s „bublinou“?

A) kromě SKIPARKU Červená Voda žádné
B) další 2 střediska
C) ještě další 4 střediska
 
 
 
 
 
 
 

Odesláním formuláře stvrzuji svůj souhlas s využitím osobních údajů
v rámci obchodní činnosti firmy LITEX na dobu neurčitou ve smyslu
zákona č. 101/2000 Sb. a textu o ochraně osobních udajů.

Litex infoline - z pevné linky voláte zdarma!